JULES VERNE CLUB
PAZIN - MITTERBURG - PISINO


POPIS ČLANOVA - LIST OF MEMBERS
(popis obnovljen 10.02.2003. - list updated at 10th February 2003)


CROATIA - HRVATSKA

PAZIN

Radenko Sloković - predsjednik - chairman - tz-pazin@pu.tel.hr
Davor Šišović - potpredsjednik - vicechairman - davor.sisovic@pu.tel.hr
Saša Andrić - tajnik - secretary
Alen Linardon - appaloosa@inet.hr
Manuela Hrvatin - manuelah@yahoo.com
Tihana Šepić
Zvonimir Blažević
Ana Fornažar
Mirko Grdinić
Nerio Belić - neriob@usa.net
Dragan Družeta
Lidija Nikočević - lidija.nikocevic@emi-pazin.tel.hr
Gorana Rabar - grabar@efpu.hr
Goran Ardalić
Elza Damijanić - elza.damijanic@pu.tel.hr
Mirna Milanović
Sandi Blagonić
Dejan Rilak
Nenad Šišović
Magda Rudela
Dean Benić
Suzana Nadišić

Danijel Tepuš
Darko Benčić
Jordan Juričić
Elvis Milotić-
emalpazin@hotmail.com
Igor Merlić
Ivan Jakovčić
Neven Rimanić
Edo Jurić Hans

Josip Šiklić - josip.siklic@pu.tel.hr
Jasna Sloković
Mario Ladavac
Ljiljana Levak Matošević -
ljiljana.matosevic-levak@pu.hinet.hr
David Kiš
Karin Bačić
Helga Mandl
Mirjana Margetić
Olja Orlić
Željka Vujnović Sirotić
Elvira Vitulić
Barbara Oplanić
Marina Zidarić
Petra Ferenčić

BADERNA

Danijela Banko

BARBAN

Đorđe Smajlović

BUJE

Biljana Kvajo - iem@pu.tel.hr

CEROVLJE

Romina Šepuka
Linda Brajuha

 

DAJLA

Boris Škrlj - boris.skrlj@pu.tel.hr

GRAČIŠĆE

Marija Jakovčić

IČIĆI

Ivana Oužecki
Moreno Kusturin

KANFANAR

Marina Jadrejčić

KAROJBA

Emil Soldatić - esoldatic@pu.tel.hr

KASTAV

Jelena Vidas

KRK

Andreja Zrilić

MATULJI

Nina Nešić

MEDULIN

Aleksandra Rotar - aleksandra.rotar@pu.tel.hr

MOŠĆENIČKA DRAGA

Josip Rubinić - josip.rubinic@ri.tel.hr

MOTOVUN

Marijan Maurović

OGULIN

Danijel Pribanić

OPATIJA

Aleksandar Zambelli - zambelli@posluh.hr
Žana Baretić
Vedran Hrvatin
Andrea Malnig
Petra Štiglić
Ines Bujanović

PIĆAN

Josip Barbić

PODPIĆAN

Sanja Floričić

POREČ

Damir Sloković
Emma Dojčinović
Dubravka Dulibić Paljar
Vahida Halaba
Ana Kocijan
Vesna Milanović
Ana Počanić -
vinko.pocanic@pu.tel.hr

PULA

Nada Tomić - Vukčević
Aleksandar Puh - Aleksandar.Puh@pu.carnet.hr
Mario Benčić- mario.bencic@pu.tel.hr
Jelena Benčić
Denis Kontošić
Lems Jerin

RAB

Blanka Tariba

RABAC

Marijana Ilijašić

RIJEKA

Maja Verdonik - mverdonik@yahoo.com
Žarko Milenić - milenic@yahoo.com
Iva Badurina
Iva Grubiša
Željko Maurović

ROVINJ

Mirella Malusa
Josip Mikić - josip.mikic@usa.net
Josip Folo

SAMOBOR

Dubravko Grakalić - Dubravko.Grakalic@zg.hinet.hr

 

SISAK

Marija Kristina Kušan

SVETA NEDELJA

Mario Blečić

SVETI LOVREČ PAZENATIČKI

Ludmila Pauletić


SVETI PETAR U ŠUMI

Martina Šimičić

TINJAN

Marija Banko

UMAG

Niki Fakin
Vedrana Gamboc
Vesna Manojlović

ZAGREB

Srećko Božičević - hgig@magi.igi.hr
Mirko Polonijo - polonijo@math.hr
Željko Ferenčić - zeljko.ferencic@pliva.hr
Sanja Miličević Armada - Sanja.Milicevic@hrt.hr
Zlatko Stanzer - dstanzer@hotmail.com
Denis Duk - dduk@public.srce.hr
Karmen Brajša
Berislav Lopac - incanus@bigfoot.com
Sandra Holetić - holetic@hotmail.com
Ivan Tišljar - ivan.tisljar1@zg.tel.hr
Mladen Subotić
Darko Macan
Borivoj Bošnjak -
borivoj.bosnjak@zg.tel.hr
Maša Dvornik
Mario Cvitanović
Branko Štimec
Boris Hermeščec
Blanka Pašagić - bpasagic@yahoo.com
Nedima Šljivić
Saša Drach
Paula Ferenčić
Mirjana Zagorec
Gordana Zagorec
Vlatko Jurić Kokić
Živko Prodanović
Milena Benini
Marko Fančović
Josip Bratulić

ŽMINJ

Sandro Subiotto


AUSTRIA

Lojze Wieser, Klagenfurt
Franc Kattnig, Klagenfurt
Walter Maria Stojan, Wien

BOSNIA AND HERZEGOVINA

Ago Mujaković, Zenica
Pašaga Mujaković, Zenica

FRANCE

Gilles Roger-Naudin, Paris - jangada@club-internet.fr
Yves Feitu, Dinard - Yvesfeitu@aol.com
Marius Mallet, Dinard
Jerome Condac, Paris
Alain Braut, St. Paul Les Fonts -
kikiwi@aol.com

GERMANY

Peter Richter, Dresden - CP.Richter@t-online.de
Darko Stanzer, Lobenstein
Georg Wagner, Köln
Bernhard Krauth, Holtland -
bkkrauth@t-d1-sms.de
Diether Michaelis, Berlin
Andreas Fehrmann, Kolkwitz - andreas@fehrmann-privat.de
Martin Ludwig, Castrop-Rauxel
Friedrich Schegk, Muenchen

 

GREAT BRITAIN

Mirjana Starčević Taylor, Ramsgate
Stuart Wiliams, Bloxwich

HONG KONG

Willian Butcher - wb@ied.edu.hk

 

HUNGARY

Martin Chikan, Budapest - chikangl@mail.matav.hu

ITALIA

 Giovanni D'Alessio, Napoli - gidaless@unina.it
Bruno Stepancich, Gradisca d'Isonzo
Višnja Branković, Trieste

NEDERLAND

Garmt De Vries, Apeldoorn - G.deVries@phys.uu.nl
Gerard Voogt, Voorschoten - billy@tref.nl

POLAND

Krzysztof Gucwa, Tarnów

SLOVENIJA

Niko Jereb, Idrija
Ivan Mohorič, Idrija

SWEDEN

Jonas Frykman, Lund - jonas.frykman@etn.lu.se

SWITZERLAND

Jurgen Braunschweiger, Luzern - motovun@bluewin.ch
Ruedi Bettschart, Zurich

TURKEY

Burcu Alkan, Istanbul - grimm@teacher.com

USA

Brian Kutzera, Seattle, WA - BRIKUT@SAFECO.com
Rick Veague, Waldron, IN - dutchorgan@svs.net
Jean-Michel Margot, Raleigh, NC - MARGOT@ATTGLOBAL.NET
Robert Newman, Stone Mountain, GA - rnewman@mindspring.com

YOUGOSLAVIA

Zvonko Tarle, Beograd


Drago Opašić Billy (1949-2000)

 

Antun Hek (1944-2002)


Back to JULES VERNE CLUB
Povratak na JULES VERNE CLUB



Kako postati clan "Jules Verne Kluba"?
How to join "Jules Verne Club"?